Narmet Plus

Informacje

O nas

O firmie

Narmet Plus Rafał Ostaszewski

Narmet Plus jest to firma specjalizująca się w produkcji kotłów pelletowych, zbiorników c.w.u., oraz sprzęgieł hydraulicznych.

Naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, instalatorzy, hurtownie z kraju i z zagranicy.

Nasze projekty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego zawsze przed zakupem oferujemy profesjonalne doradztwo.

Kotły, zbiorniki, i sprzęgła produkujemy wyłącznie ze sprawdzonych, atestowanych materiałów w nowocześnie wyposażonej hali produkcyjnej.

Z myślą o wszystkich naszych klientach zawsze stawiamy na najwyższą jakość, przystępną cenę oraz łatwość w obsłudze.

Dodatkowo, w procesie tworzenia zawsze bierzemy pod uwagę aby nasze rozwiązania były ekologiczne i przyjazne środowisku.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi parku maszynowego, jesteśmy przekonani, że nasze produkty nie zawiodą Państwa oczekiwań.

Doświadczenie

Ponad 20 lat

Firma Narmet powstała w 1992 roku i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją kotłów. W 2017 roku powstała firma Narmet Plus, która kontynuuje produkcję a przede wszystkim skupia się na poszerzaniu oferty o nowe, ekologiczne produkty i rozwiązania. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny dlatego zawsze staramy się spełniać ich wszystkie wymagania i potrzeby.

Szeroka

Oferta

Posiadamy w ofercie wiele produktów, które spełniają oczekiwania każdego właściciela domu – sprawdź ofertę już dziś.

Profesjonalne

Doradztwo

Temat kotłów jest Ci obcy? Nie martw się! Powiedz czego potrzebujesz, a nasi specjaliści doradzą Ci co wybrać.